Nasz zespół tworzą ludzie młodzi i dynamiczni, potrafiący sprostać nawet najtrudniejszym wyzwaniom a jednocześnie posiadający spore doświadczenie zawodowym i odpowiednie wykształcenie:

Krzysztof Brzostek

Krzysztof Brzostek
Prezes Zarządu

Krzysztof Brzostek – Prezes Zarządu – ukończył ekonomię na Uniwersytecie w Białymstoku. Jest absolwentem wielu szkoleń z dziedziny logistyki, zarządzania projektami oraz certyfikacji ISO. Jest absolwentem studiów podyplomowych na kierunku Menedżer Logistyki Wyższej Szkoły Logistyki w Poznaniu, jest Członkiem Stowarzyszenia Menedżerów Logistyki. W latach 1993-1999 na stanowiskach samodzielnych i kierowniczych w grupie FORTE i Zielonogórskich Fabrykach Mebli. Od roku 2000 związany z grupą PFLEIDERER jako dyrektor ds. logistyki (również obecnie). Od stycznia 2005 r. pełni funkcję Prezesa Zarządu JURA Polska Sp. z o.o. Żonaty, dwoje dzieci.

Pion Spedycji

Konrad Lorenc

Konrad Lorenc
Kierownik spedycji Oddział Spedycyjny Wieruszów

Konrad Lorenc – Kierownik spedycji Oddział Spedycyjny Wieruszów – ukończył Wydział Zarządzania i Bankowości na Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu, spedytor dyplomowany FIATA w Zurichu. W latach 2001-2005 na stanowiskach samodzielnych w grupie FRANS MAAS, C. Hartwig Warszawa S.A. oraz C. Hartwig Gdynia Sp. z o.o.

Krzysztof Górny

Krzysztof Górny
Kierownik ds. transportu kolejowego

Krzysztof Górny – Kierownik ds. transportu kolejowego – ukończył Górnośląską Wyższą Szkołę Handlową w Katowicach o specjalności : logistyka i transport. Obecnie w trakcie studiów podyplomowych na kierunkach: Menedżer Logistyki Akademii Ekonomicznej w Katowicach oraz Zintegrowanego systemu zarządzania bezpieczeństwem w transporcie kolejowym Politechniki Transportu Szynowego w Katowicach. Absolwent wielu szkoleń z zakresu transportu kolejowego, przewozów materiałów niebezpiecznych oraz zarządzania bocznicami kolejowymi. W roku 2007 wyróżniony nagrodą: „specjalisty roku”. W latach 2000 – 2006 na stanowiskach samodzielnych w PKP Cargo S.A oraz Przedsiębiorstwie Transportu Kolejowego i Gospodarki Kamieniem S.A (PTKiGK). Żonaty.

Stawiamy na unikalne osobowości, który generują dla Państwa unikalny serwis!